Kniha návštev

Mega;)

Dátum: 19.12.2017 | Vložil: Ali

Tvoja kniha ma zaujala, bola písaná užasnou formou. Na tvoj vek je to užasne... sama sa snažim už niečo dlhšie napísať. Obdivujem tvoju vytrvalosť a prajem veľa uspechov aj s ďalšimi dielmi:)
Tvoja malá verná fanúšička Ali

:)

Dátum: 03.11.2015 | Vložil: Jana Lantajová

Vavi, ani neviem, čo mám skôr napísať... si dala!!! 2 noci som takmer nespala, lebo som tú knihu nevedela odložiť. Je geniálna presne taká, aká je. Vôbec som nevedela predvídať, ako sa vyvinie dej, toľko múdrych myšlienok, ktoré som si prepísala do svojho zošítka s citátmi! Už to vidím sfilmované, preložené do ďalších jazykov... a netrpezlivo čakám na druhý diel. Toto dielo (lebo to nie je LEN kniha) by malo byť v každej domácej knižnici.
PS: Dada, Dodo - milí rodičia, veľký LIKE :)

Re::)

Dátum: 07.12.2015 | Vložil: Valentína Vavi Sedileková

Milá Janka, veľmi pekne vám ďakujem, ani neviete, ako ste ma potešili! Som veľmi rada, že sa vám knižka páčila a skutočne ma vaše krásne slová zahriali u srdca a dojali... Budem sa snažiť, aby bola knižka čo najkvalitnejšia a aby vyšla čo najskôr... ĎAKUJEM :)

Naj kniha

Dátum: 19.10.2015 | Vložil: Natali

Super kniha ! Proste naj . teším sa na ďalšiu časť . Dúfam že bude čoskoro

Re:Naj kniha

Dátum: 07.12.2015 | Vložil: Valentína Vavi Sedileková

Veľmi pekne ďakujem, som rada, že sa vám/ti knižka páčila :)

Milá Vavi, moc gratuluji k tvojí prvotině :)

Dátum: 06.09.2015 | Vložil: Lili Spieglová

Báječná Vavi, moc děkuji za tvoji knihu včetně milého věnování. Chtěla jsem původně napsat, až budu mít celou knížku přečtenou, ale už teď bych Ti moc ráda vyjádřila svoje potěšení z četby, přestože nejsem vůbec daleko:)
Držím ti palce, doufám že budeš ve svém díle pokračovat a ozvu se, až budu mít celou knihu přečtenou.
Moc ti také přeji úspěchy na poli sportu, kterému se tak vášnivě věnuješ. Jsi moc nadaná :) Velkou pochvalu také posílám tvojí starší též neobyčejně nadané sestře Kali, která je autorkou zdařilé ilustrace.
Bravo! Lili Spieglová, Praha

Re:Milá Vavi, moc gratuluji k tvojí prvotině :)

Dátum: 18.09.2015 | Vložil: Valentína Vavi Sedileková

Milá Lili, veľmi pekne ďakujem za krásne slová a želania, ktoré ma nesmierne potešili! Teším sa na Vaše názory a prajem príjemné čítanie... :)

tesim sa na ďaľšiu knihu

Dátum: 01.08.2015 | Vložil: Olga Komova

Ahoj Vavi,

Drzim palce, nech sa Ti v pisani dari a tesim sa na dalsiu knizku.

Držím palce

Dátum: 30.05.2015 | Vložil: maminka

Milá moja Vavinka, držím Ti palce, prajem veľa lásky, pohody v duši, zdravíčka, splnených snov a množstvo fantázie na Tvoje ďalšie knihy...ľúbim Ťa :-)

Pridať nový príspevok